Co je ZEGWAY..

ZEGWAY je značka. Značka revolučního osobního gyroboardu (vozítkoa), které má za cíl Vám ukázat, že existují i jiné způsoby přepravy a hlavně má za cíl Vás i pobavit novým zážitkem.

Srdcem elektrického GYROBOARDU je balanční zařízení, které reaguje svými akcelerčními senzory na náklon těla a tomu přizpůsobuje směr a rychlost. Čím více se nakloníte v daném směru, tím větší úhel jízdy a tím větší rychlost. Zastavujete  pomocí dynamické ekvilibrace - vyvažování. Má moderní vzhled, jednoduchou obsluhu, snadné řízení s nízkonákladovým provozem, které chrání životní prostředí ale hlavně, je to dobrý společník. 

Jak se ovládá?

Pohyb gyroboardu je řízen polohou vašeho těžiště. Jestliže se nakloníte dopředu, servosystém dá pokyn ke zrychlení. Jestliže potřebujete zatočit, zpomalte a posuňte těžiště dopředu nebo dozadu, těžiště vašeho těla se přesune nalevo nebo napravo a následkem toho GYROBOARD zatočí doleva nebo doprava. GYROBOARD má setrvačníkový dynamický stabilizační systém, kterým může udržovat rovnováhu. Jestliže tedy chcete zatočit, je lepší zpomalit. Detailní popis jak na to najdete v návodu přístroje, nebo na videonávodu zde: ........

Kolik můžu/musím vážit?

 

 

 
Maximální zatížení je 110 kg Minimální zátížení je 20 kg

 

Informace

Sociální sítě

 

Můžeš nás kontaktovat na

T: +420 281 926 926

E: info@zegway.cz