ZEGWAY City-Road v červeném provedení, SAMSUNG baterie + taška ZDARMA

Zegway modelové řady N03 je revoluční osobní vozítko, které k nám dorazilo z budoucnosti s jediným cílem a to nahradit pěší chůzi stylovou jízdou s řádnou porcí pohody! Je nadupaný špičkovou technologií a kvalitní baterií značky SAMSUNG dodávající vozítku výdrž.

Kód: ZW35N03-CV

Barevné varianty

Podrobný popis k ZEGWAY City-Road v červeném provedení, SAMSUNG baterie + taška ZDARMA

ZEGWAY je vyroben na obdobné koncepci jako průkopník této technologie SEGWAY. Tento model, ale nabízí kromě gyroskopické technologie provozu i velmi kompaktní rozměry a nízkou hmotnost (city road cca 12 kg, track road cca 14kg ). To vše doplněno o velmi zajímavou cenu. Společně s každým ZEGWAY dostanete zdarma tašku na pohodlnou přepravu tohoto modelu. Model ZEGWAY je určen na rovné povrchy, avšak zvládne s opatrností přejet i menší nerovnosti. Dva motory o výkonu 350 W umožní jízdu rychlostí až 12 km/h. Dlouhou výdrž zaručuje kvalitní Li-Ion baterie značky SAMSUNG, kterou nabijete cca za 2 hodiny. Podle stavu nabití a vnějších podmínek pak můžete ujet průměrně vzdálenost 15 km. Ideální společník na dovolené, pro zábavu či jako pomocné vozítko v halách, nákupních centrech, kancelářích a jiných činnostech. Zatížení tohoto vozítka je až 110 kg. Světla složená z 16 LED diod.

 

Gyroskopický systém

Samo balanční systém funguje na spolupráci inteligentních mikročipů a gyroskopů, které vyhodnocují polohu ZEGWAY a jezdce. Díky tomu se lze na místě otáčet, začít couvat, či se rozjet dopředu. ZEGWAY cítí, zda se nakláníte směrem dopředu či dozadu. Chcete-li přibrzdit, stačí se mírně narovnat a gyroboard začne zpomalovat. Z bezpečnostních důvodů je rychlost omezena na cca 12 km/h. Pokud tuto rychlost překročíte, řidicí jednotka toto vyhodnotí a sama ZEGWAY přibrzdí.

Balanční elektrický GYROBOARD se přizpůsobuje dynamickému ekvilibriu použitím interního gyroskopu a akceleračních senzorů. Jeho činnost je řízena polohou vašeho těžiště. Pozice GYROBOARDU se nastavuje servomotorem. Jestliže se nakloníte dopředu, servosystém dá pokyn ke zrychlení. Jestliže potřebujete zatočit, zpomalte a posuňte těžiště dopředu nebo dozadu, těžiště vašeho těla se přesune nalevo nebo napravo a následkem toho GYROBOARD zatočí doleva nebo doprava.  

Kola a pneumatiky

Tento model s alu disky o průměru 16,5 cm. Pneumatiky s profilovanou gumou pro lepší záběr a přilnavost. Jsou určeny především na rovné povrchy. Pneumatiky jsou gumové s jemným vzorkem. 

Baterie

Pro tento model je dodávána baterie lithiová (Li-ION) značky Samsung.  Baterie 36V o kapacitě 4,4Ah s 20ks článků. S těmito bateriemi se stává model opravdu lehký (cca 12 kg). Dojezd na jedno nabití činí dle váhy jezdce a terénu cca. 15 - 25 km a čas nabíjení je cca 120 minut. 

Signalizace baterie

Signalizace je umístěna uprostřed GYROBOARDU. Poskytuje informace o provozu. Zelené světlo znamená, že baterie je plně nabita, jestliže se zelené světlo změní na žluté, je baterie nabita do poloviny kapacity, červené světlo znamená 20 % nabití a baterii je třeba nabít. 

Signalizace provozu

Je-li pedál stisknut, rozsvítí se provozní signalizace, jestliže je systém v provozních podmínkách. Pokud se v systému vyskytne chyba, rozsvítí se červená. Věříme, že každý uživatel může řídit GYROBOARD bezpečně a mít z jízdy požitek. Máte-li předchozí zkušenosti s jízdou na kole, na lyžích, s řízením automobilu nebo s používáním jiného dopravního prostředku, pomůže Vám to rychleji se naučit GYROBOARD ovládat.

 

Ovládání

Před použitím je nutno zkontrolovat baterii, zda je plně nabita. více informací naleznete v kapitole vii. Pokud nebudete dodržovat pravidla uvedená v této příručce, může dojít k vašemu zranění.

Ovládání je velmi jednoduché. Při prvním nástupu si ZEGWAY připravte například mezi zárubně. Chyťte se ideálně při nastupování zárubní. Při nastupování zvolíte nohu, kterou vykročíte jako první. Většina použije pravou nohu. Narazíte nohu co nejblíže blatníku. Stále se držíte a položíte druhou nohu na druhou část ZEGWAY. Určitě se nepouštějte a při držení zkoušejte možnosti pohybu. Až si budete jistí, tak stačí se pustit a užívat si jízdu.

Stačí se naklonit směrem, kterým chcete jet. Po chvíli zijstíte, že couvání, otočky a různé kreace jsou poměrně snadné.

 

Široké použití ZEGWAY 

Uvnitř budov

  • domy
  • byty
  • chodby
  • garáže
  • haly

Venku

  • parkoviště
  • golfové hřiště
  • stezky
  • parky a další.

Technické parametry

BarvaČervený
Hmotnost12 kg
Maximální rychlost12 km/h
Typ baterieLi-Ion
Délka584 mm
Hloubka186 mm
Výška178 mm
Dojezd15 km
Doba nabíjení2 hodin

Informace

Sociální sítě

 

Můžeš nás kontaktovat na

T: +420 281 926 926

E: info@zegway.cz